Dailės studija vaikams  (6-10 m.)

Dailės studija vaikams (6-10 m.)

Nuo pat galerijos atidarymo veikianti dailės studija siūlo vaikams meninės saviraiškos galimybes. Edukacinėje veikloje didelį dėmesį skiriame vaikų asmeniniam tobulėjimui, stengiamės skatinti jų kūrybiškumą, lavinti vaizduotę, atsižvelgiame į kiekvieno norus ir galimybes. Skirdami individualias užduotis ir parinkdami priemones ieškome būdų atskleisti kiekvieno mažojo dailininko prigimtinį savitumą. Vertiname originalumą ir giriame už pastangas. Mokome vaikus siekti tikslo, džiaugtis rezultatais ir mėgautis kūrybos procesu.

Mūsų dailės studijos lankytojai turi galimybę išbandyti įvairias piešimo technikas, susipažįsta su komponavimo ir spalvų derinimo pagrindais. Kartu turi progą įsigilinti į mūsų galerijoje pristatomų dailininkų darbus, mokosi iš jų kūrybos. Visa tai atsispindi parodoje eksponuojamuose mažųjų menininkų piešiniuose, kurie nepaliauja stebinti savo drąsa, nevaržoma vaizduote ir savitu požiūriu į pasaulį.

Užsiėmimų metu susipažinsite su skirtingomis dailės technikomis, įgysite praktinių ir teorinių žinių, susikursite autorinių darbų. Kūrybinė veikla vyksta nedidelėje jaukioje studijoje, nedidelėse grupėse (iki 6 vaikų). Visomis kūrybai reikalingomis priemonėmis pasirūpiname mes.

Rudenį pasitinkame su nauja programa, skirta būtent pradinukams. Šiais metais planuojame apkeliauti visą Žemės rutulį, susipažinti su įvairių pasaulio tautų daile, pažinti kitų šalių kultūrą ir meną. Piešime kartu su Australijos aborigenais, tapysime su Šiaurės Amerikos indėnais, keliausime į Arktį susipažinti su eskimais, dekoruosime su majais ir actekais. Pasaulio meno įvairovės įkvėpti, sukursime daug nuostabių darbų, kuriuos birželio mėn. pristatysime draugams, tėveliams ir artimiesiems savo parodoje Antakalnio galerijoje. Laukia pašėlę ir kupini nuotykių metai!

Užsiėmimus pradinukams veda menininkė ir Antakalnio galerijos vadovė Džina Jasiūnienė.

Pamokėlės prasideda nuo rugsėjo 2 d. ir vyksta du kart per savaitę – pirmadieniais ir trečiadieniais arba antradieniais ir ketvirtadieniais pasirinktinai nuo 14:30 val. iki 15:30 val.

Įsigyk paveikslą
Arbatinukas Nr.1

Miglė Kosinskaitė. 2020 m.

Aliejus, drobė.

90×70 cm.

€950
Įsigyk paveikslą
Tiesiog Aistė

Džina Jasiūnienė. 2018 m.

Tapyba ant audinio, akrilas, aliejus.

120×100 cm.

€1900
Įsigyk paveikslą
Komoloko

Miglė Kosinskaitė. 2020 m.

Aliejus, drobė.

120×120 cm.

€2000
Parodos