Antakalniogalerija.lt interneto svetainės privatumo apsaugos politika

1.1. Antakalniogalerija.lt įsipareigoja saugoti Jūsų privatumą. Šiame interneto svetainės privatumo apsaugos pareiškime išdėstyta, kokią informaciją ir kaip kaupiame, kam ją naudojame ir kaip saugome, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo apsaugos politiką prieš pradedant naudotis Antakalniogalerija.lt paslaugomis.

1.2. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi Antakalnio galerijos, VšĮ interneto svetaine turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką. Klientas turi teisę atšaukti savo leidimą Antakalniogalerija.lt rinkti, valdyti ir tvarkyti jo asmens duomenis, pareikalauti panaikinti surinktus asmens duomenis. Sutikimo rinkti, valdyti ir tvarkyti Kliento asmens duomenis davimas ar atšaukimas galioja tik į ateitį.

1.3. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, rekomenduojame nesinaudoti Antakalniogalerija.lt interneto svetaine.

Asmens duomenys

2.1. Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi šiais tikslais:

2.1.1. Meno kūrinių pardavimo internetu ir klientų aptarnavimo po pardavimo tikslais.
Tvarkomi duomenys: vardas; pavardė; adresas; elektroninio pašto adresas; telefono numeris.

2.1.2. Tiesioginio atsiskaitymo už prekes ar paslaugas internetu tikslais.
Tvarkomi duomenys: vardas; pavardė; mokėjimo URL nuoroda; kliento IP adresas; mokėjimo užšifruotas turinys, gautas elektroninio dokumento teisingumui nustatyti; mokėjimo tipas; mokėjimo suma; telefono numeris; el. pašto adresas.

2.1.3. Kliento paskyros sukūrimo ir administravimo tikslais.
Tvarkomi duomenys: el. pašto adresas, kliento sukurtas slaptažodis, su kliento sutikimu pateikti kiti asmens duomenys, susiję su meno kūrinio pirkimu.

2.1.4. Tiesioginės rinkodaros tikslais.
Tvarkomi duomenys: el. pašto adresas. Sutikimas dėl asmens duomenų naudojimo rinkodaros tikslais išreiškiamas pažymint nurodytą laukelį (“Užsisakykite naujienlaiškį”) varnele. Nepažymėjus nurodyto langelio, asmens duomenys rinkodaros tikslu nėra tvarkomi. Klientas turi teisę savo sutikimą bet kada atšaukti, paspaudęs nuorodą, esančią kiekviename Antakalniogalerija.lt siunčiamame elektroniniame laiške, taip pat susisiekus su Antakalniogalerija.lt elektroniniu paštu arba telefonu.

2.3. Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko, kiek yra būtina prekių įsigijimo sutarčiai įvykdyti, bet ne trumpiau, nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi Jums sutikus yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

2.4. Klientui nepateikus visų ar dalies Privatumo politikos 2.1 punkte nurodytų duomenų, Antakalniogalerija.lt praras galimybę įgyvendinti anksčiau nurodytus tikslus, t. y. nebus sukurta kliento paskyra ir (ar) klientui nebus galima įsigyti meno kūrinių ar kitų prekių bei paslaugų – nebus galima už juos atsiskaityti internetu ir įvykdyti kliento užsakymo.

2.5. Siekiant užtikrinti, kad Klientui būtų tinkamai pristatytos jo įsigyjamos prekės ar paslaugos, Kliento asmens duomenys yra teikiami šiems Antakalniogalerija.lt partneriams:

2.5.1 Asmens duomenys, renkami tiesioginio atsiskaitymo už prekes ar paslaugas internetu tikslu, gali būti teikiami: PayPal Holdings, Inc; UAB OPAY Solutions.

2.5.2. Asmens duomenys, renkami meno kūrinio pristatymo tikslais, gali būti teikiami UAB „DPD Lietuva“, TNT, FedEx ir kitoms pristatymo kompanijoms. Asmens duomenys teikiami tik pristatymo tikslais.

2.5.3. Kitiems subjektams asmens duomenys teikiami tik gavus išankstinį asmens sutikimą.

2.6. Klientas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis. Siekiant sužinoti, kokius asmens duomenis ir iš kokių šaltinių Antakalniogalerija.lt surinko, taip pat, kokiais tikslais jie tvarkomi, kokiems gavėjams jie buvo teikti per pastaruosius 1 metus, Klientas turi teisę kreiptis į Antakalniogalerija.lt. Kliento prašymas tenkinamas per 30 kalendorinių dienų nuo Kliento prašymo gavimo dienos.

2.6.1. Jeigu susipažinus su savo asmens duomenimis Klientas nustato, kad šie duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs, Klientas turi teisę teikti prašymą Antakalniogalerija.lt, nurodydamas neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis ir (arba) prašydamas sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo (išskyrus saugojimą) veiksmus. Asmens duomenys teikiami, taisomi ir naikinami tik pagal Kliento tapatybę ir jo asmens duomenis patvirtinančius dokumentus.

2.6.2. Kliento teisė sustabdyti asmens duomenų tvarkymą (išskyrus saugojimą) arba asmens duomenis sunaikinti, taip pat prašymas ištaisyti asmens duomenis įgyvendinami per 5 darbo dienas nuo prašymo gavimo dienos.

2.7. Antakalnio Galerija, VšĮ įsipareigoja neperduoti ar kitokiais būdais neatskleisti jai pateiktų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus šiuos atvejus:

2.7.1. jei yra kliento asmeninis sutikimas;

2.7.2. duomenys teikiami teisėsaugos institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką;

2.7.3. jeigu būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina jas tirti;

2.7.4. kitais Lietuvos Respublikos įstatymuose ir Lietuvos Respublikos sudarytose tarptautinėse sutartyse numatytais atvejais.

Tiesioginė rinkodara

3.1. Kartais galite gauti mūsų el. laiškus su informacija apie naujus meno kūrinius, galerijos naujienas bei papildomas paslaugas. Savo paskyroje galite nurodyti, kad tokių el. laiškų nenorite gauti.

Taip pat, kiekvieną kartą gavę „Antakalniogalerija.lt“ naujienlaiškį, turėsite galimybę nurodyti, kad daugiau nebenorite gauti šios informacijos, paspaudę nuorodą “Atsisakyti naujienlaiškių”.

Svetainės stebėjimas

4.1. Antakalniogalerija.lt naudoja sekimo programinę įrangą, kuria stebimi klientų apsilankymo svetainėje įpročiai ir jos panaudojimas. Remdamiesi stebėjimo rezultatais galime sukurti patogesnį interneto svetainės dizainą ir išdėstymą. Ši programinė įranga nekaupia jokios asmeninės klientų informacijos.

Slapukai

5.1. Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas ir pateikti tam tikras funkcijas, kurios gali būti naudingos klientams. Slapukai – tai mažos tekstinės rinkmenos, kurios iš interneto naršyklės perduodamos į jūsų kompiuterio kietąjį diską ir padeda mums atpažinti jūsų naršyklę bei sekti interneto svetainės lankytojus. Tokiu būdu sužinome, kurie produktai ir paslaugos geriausiai atitinka mūsų klientų poreikius. Slapukuose saugoma jūsų kontaktinė ir kita informacija padeda mums atpažinti jūsų kompiuterį, kai naršote po „Antakalniogalerija.lt“ interneto svetainę bei suteikti galimybę greičiau atlikti užsakymą. Dauguma interneto naršyklių slapukus priima automatiškai, tačiau, jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad ši blokuotų slapukus.

Dauguma naršyklių suteikia galimybę atsisakyti visų slapukų, o kai kurios naršyklės leidžia atsisakyti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, naršyklėje Internet Explorer jūs galite atsisakyti visų slapukų spragtelėję „Tools“ („Priemonės”), „Internet options“ („Interneto parinktys”), „Privacy“ („Privatumas”) ir pasirinkę „Block all cookies“ („Blokuoti visus slapukus“). Tačiau visų slapukų užblokavimas gali neigiamai įtakoti galimybes naudotis daugeliu svetainių.

Mūsų naudojami slapukai nepasiekia jokios jūsų kompiuteryje saugomos asmeninės informacijos.

5.2. Naudojame trijų rūšių slapukus:

5.2.1. 1 rūšis – būtini

Šie slapukai privalomi tam, kad veiktų paprastos naršyklės funkcijos. Be jų tokios paslaugos kaip krepšelis ar elektroniniai atsiskaitymai būtų neįmanomi.

5.2.2. 2 rūšis – puslapio analizės

Šios rūšies slapukai skirti rinkti informaciją apie svetainės naudojimą. Pavyzdžiui, kokie puslapiai daugiausiai lankomi. Šiuos duomenis mes galime panaudoti svetainės tobulinimui ar statistikai rinkti. Šie slapukai nesurenka informacijos, kuri jus identifikuotų.

5.2.3. 3 rūšis – funkcionalumui

Šios rūšies slapukai išlieka netgi uždarius naršyklę – jie naudojami funkcionalumui, tokiam, kaip prisiminti automatinį registravimąsi ir geriau pritaikyti paslaugas, skirtas konkrečiam vartotojui. Pavyzdžiui, mes galime išsaugoti jūsų užsakymo duomenis tam, kad kitą kartą atėjus jo nereikėtų surinkti iš naujo. Taip pat galime įsiminti jūsų asmeninius nustatymus – pvz. įjungta funkcija „rodyti paveikslus“ arba įvestas rėmo dydis. Tokiu būdu atsidarius svetainę po kelių dienų, ji „atsimins“ nustatymus.

5.2.4. Mes naudojamės Google Analytics apsilankymų šioje svetainėje analizei atlikti. Google Analytics generuoja statistinius duomenis ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine per slapukus, kurie įrašomi į naudotojų kompiuterius. Su mūsų svetaine susijusi generuojama informacija naudojama ataskaitoms apie naudojimąsi svetaine rengti. Google šią informaciją įrašo. Pateiktą Google privatumo politiką rasite adresu http://www.google.com/privacypolicy.html.

Nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines

6.1. Šis privatumo apsaugos pareiškimas galioja tik mūsų turimoms ir valdomoms interneto svetainėms. Jis negalioja nuorodoms į kitas interneto svetaines ir bet kokiai trečiųjų šalių kaupiamai informacijai, kurią turi ir valdo tos svetainės, nei slapukų naudojimui jose. Prašome atkreipti dėmesį, kad nepriklausomos organizacijos veikia pagal savo asmens duomenų naudojimo ir pardavimo bei slapukų naudojimo nuostatus. Jeigu norite sužinoti, kaip jūsų asmens duomenys bus naudojami kitose svetainėse, patariame perskaityti tų svetainių privatumo apsaugos pareiškimus arba, jeigu svetainėse jų nerandate, susisiekti su atitinkamomis bendrovėmis. Visus trečiųjų šalių interneto svetainių surinktus duomenis visiškai atskirai laiko trečiosios šalys.

Saugumas

7.1. Dedame visas pastangas, norėdami užtikrinti šios interneto svetainės saugumą. Duomenys, kuriuos mums pateikiate, yra saugomi naudojant „SSL“ (Secure Socket Layer) technologijas. „SSL“ – tai standartinis asmens duomenų ir kredito kortelių duomenų kodavimo metodas, užtikrinantis, kad jie bus saugiai perduoti internetu.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Antakalnio Galerija, VšĮ, juridinio asmens kodas 305016890, adresas Antakalnio g. 86, 10204 Vilnius, Lietuva, kontaktinis telefonas +370 675 52719, el. pašto adresas: info@antakalniogalerija.com

Parodos